nl
en

Over ons

televisie over het echte leven.

Met De Haaien willen we een breed publiek bereiken door verhalen te vertellen. Kleine, menselijke verhalen die het grote duiden. Deze verhalen hebben een duidelijke maatschappelijke relevantie en laten werelden zien, waar het kijkerspubliek niet snel zal binnentreden.

We maken hierbij veelal gebruik van een documentaire televisie-aanpak, waarbij de authenticiteit van de mensen die we tegenkomen voorop staat. Kortom, televisie over het echte leven.

Claire

Research en redactie asistent claire@dehaaien.com

Dewi

Junior Researcher dewi@dehaaien.com

Heleen

Financiën en Bedrijfsvoering heleen@dehaaien.com

Jorike

Producer jorike@dehaaien.com

Marit

Uitvoerend Producent marit@dehaaien.com

Maureen

Office Manager maureen@dehaaien.com

Nina

Research & Ontwikkeling nina.huisman@dehaaien.com

Paul

Producent paul@dehaaien.com

Pol

Post Producer pol@dehaaien.com

Sien

Productie Assistent sien@dehaaien.com

Wilko

Producent wilko@dehaaien.com

Productiestage

Amsterdam

Heb je ontzettend veel passie voor productie en wil je niets liever doen dan dit? Hou je ervan de spin in het web te zijn bij het maken van mooie dingen? En ben je toevallig ook nog een leuk persoon om mee te werken? Bij De Haaien zijn we op zoek naar de allerleukste productie-stagiair van het land!

Bekijk vacature