Over ons

televisie over het echte leven.

Met de Haaien willen we een breed publiek bereiken door verhalen te vertellen. Kleine, menselijke verhalen die het grote duiden. Deze verhalen hebben een duidelijke maatschappelijke relevantie en laten werelden zien, waar het kijkerspubliek niet snel zal binnentreden.

We maken hierbij veelal gebruik van een documentaire televisie-aanpak, waarbij de authenticiteit van de mensen die we tegenkomen voorop staat. Kortom, televisie over het echte leven.

Piet

Productie Assistent piet@dehaaien.com

Bing

Uitvoerend Producent bing@dehaaien.com

Nina

Research & Ontwikkeling nina.huisman@dehaaien.com

Yannick

Finance yannick@dehaaien.com

Mirte

Productie Leider mirte@dehaaien.com

Paul

Producent paul@dehaaien.com

Marit

Uitvoerend Producent marit@dehaaien.com

Pieter

Finance & Operations pieter@dehaaien.com

Dederiek

Post Producer dederiek@dehaaien.com

Maureen

Office Manager maureen@dehaaien.com

Jorike

Producer jorike@dehaaien.com

Wilko

Producent wilko@dehaaien.com

Nina

Researcher / Regie nina@dehaaien.com

Ray

Media Manager ray@dehaaien.com

Productiestage

Amsterdam

Heb je ontzettend veel passie voor productie en wil je niets liever doen dan dit? Hou je ervan de spin in het web te zijn bij het maken van mooie dingen? En ben je toevallig ook nog een leuk persoon om mee te werken? De Haaien zijn we op zoek naar de allerleukste productie-stagiair van het land!

Bekijk vacature